BAZAR - #SAMSUNG MT LED LCD 32" Smart Monitor M8 (M80F) VA, UHD, 60hz, 4ms, hdmi, usb-c, speaker, pivot - Poškozený obal
Kód: LS32FM801UUXDU//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
32" Samsung Smart Monitor M8 (M80F)
Plochý
VA panel
Veľkosť obrazovky 32" (16 : 9)
Jas 400
HDR 10+
Rozlíšenie 3,840 x 2,160
Doba odozvy 4 ms
Miliarda farieb
Obnovovacia frekvencia 60Hz
Eye saver mode
Flicker free
Virtual AIM point
Game Bar
HDMI - CEC
Auto source switch+
Adaptive picture
Super ultrawide gaming view
Smart - TIZEN
Smart calibration - Basic
Knox Vault
Workspace
Wireless display
WIFI
Bluetooth
Speaker
HAS, Tilt, Pivot
Farba Biela
Špecifikácie
| Displej | |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky (Trieda) | 32 |
| Plochý / zakrivený | Plochý |
| Aktívna veľkosť displeja (HxV) (mm) | 697.306 x 392.234 mm |
| Pomery strán | 0.6729166666666667 |
| Typ panelu | VA |
| Jas (bežný) | 400 cd/? |
| Jas (min) | 300 cd/? |
| Kontrastný pomer (Statický) | 3 000:1 (Staticky) |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 |
| HDR10+ | Certifikované (HDR10+) |
| Rozlíšenie | 4K (3 840 x 2 160) |
| Dĺžka odozvy (ms) | 4 ms (GTG) |
| Uhol sledovania (H/V) | 178/178 |
| Podpora farieb | Max 1B |
| Gamut farieb (Pokrytie sRGB) | 99% (CIE1931) |
| Rýchlosť snímkovania | Max 60 Hz |
| Všeobecná funkcia | |
| Eye Saver Mode | Áno |
| Flicker Free | Áno |
| Obrazová veľkosť | Áno |
| Certifikácia Windows | Windows11 |
| Virtual AIM Point | Áno |
| Game Bar | Áno |
| Gaming Hub | Áno (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU) |
| HDMI-CEC | Áno |
| Auto Source Switch | Auto Source Switch+ |
| Adaptive Picture | Áno |
| Super Ultrawide GameView | Áno |
| Smart Service | |
| Smart Typ | Smart |
| Operačný systém | Tizen™ |
| Bixby | Áno |
| Interakcia hlasom na diaľku (Far-Field) | Áno |
| Vstavaný hlasový asistent | Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) |
| TV Plus | Áno (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) |
| Univerzálny sprievodca | Áno (GB, FR, DE, IT, ES) |
| SmartThings Hub | Áno |
| Multi Device Experience | Mobil na obrazovku, Obraz na obraz, Zvukové odrazy, Bezdrôtové zapnutie, Tap View |
| Multi View | až 2 videá |
| Smart Calibration | Základné |
| Knox Vault | Áno |
| Workspace | Áno |
| Interface | |
| Bezdrôtové zobrazenie | Áno |
| HDMI | 1 ks |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Verzia HDCP (HDMI) | 45690 |
| USB porty | 2 |
| Verzia USB hub | 2.0 |
| USB-C | 1 ks |
| Napájanie USB-C | 65 W |
| Verzia HDCP (USB-C) | 45690 |
| WiFi | Áno (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | Áno (5.2) |
| Audio | |
| Reproduktor | Áno |
| Výstup reproduktora | 10 W |
| Adaptívny zvuk | Adaptive Sound Pro |
| Teplota | 10°C~40°C |
| Vlhkosť | 10%~80% (bez kondenzácie) % |
| Továrenské nastavenie | Áno |
| Farba prednej časti | TEPLÁ BIELA |
| Farba zadnej časti | TEPLÁ BIELA |
| Farba stojanu | Teplá biela |
| Typ stojanu | HAS PIVOT |
| HAS (výškovo nastaviteľný stojan) | 120.0 ± 5.0 |
| Nadstavenie | -2.0° (±2.0°) ~ 15.0° (±2.0°) |
| Pivot | -92.0° (±2.0°) ~ 92.0° (±2.0°) |
| 100 x 100 | |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Napájanie | AC 100~240V |
| Spotreba energie (Max) | 140 W |
| Spotreba energie (Typická) | 31,4 W |
| Spotreba energie (DPMS) | 0,50 W |
| Ročná spotreba energie | 46 kWh/rok |
| Typ | Externý adaptér |
| Rozmery s stojanom (WxHxD) | 713.4 x 616.2 x 200.1 mm |
| Rozmery bez stojana (WxHxD) | 713.4 x 423.8 x 24.5 mm |
| Veľkosť balenia (WxHxD) | 909 x 122 x 483 mm |
| Hmotnosť s stojanom | 7.0 kg |
| Hmotnosť bez stojana | 4.0 kg |
| Hmotnosť balenia | 10.5 kg |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,5 m |
| HDMI kábel | Áno |
| USB Type-C kábel | Áno |
| Diaľkový ovládač | Áno |
| Kamera | Áno |
| Pogo Gender | Áno |
| Obdobie bezpečnostnej aktualizácie (min 5 rokov) | 31. DECEMBER 2030 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.66 kg |
| EAN: | 10619800 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Použití: | Profesionální |
| Úhlopříčka displeje ("): | 32 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Pivot, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Webkamera, Bezdrátový přenos obrazu |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| USB počet: | 2 |
| USB verze: | 2.0 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | VA |
| Kontrast:1: | 3000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 7 |
| Energetická trieda: | F |
| Standardní záruka (roky): | 2 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ano |
| Rozhranie: | HDMI, USB, USB Type-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
