Dell Pro 15 Essential/PV15250/i5-1334U/15,6''/FHD/16GB/512GB/Intel int/W11P/Black/3R NBD
Kód: 5TR1T
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametry *
Procesor: ,Intel Core i5-1334U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB cache) *
Paměť: 16GB, 1x 16GB, DDR5, 5200MT/s *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD *
Displej: 15.6'' (1920 x 1080), Non-Touch, FHD, 120Hz, WVA, IPS, Anti-Glare, 250 nitů *
Grafická karta: ,Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics *
Webkamera: 720p HD kamera *
Připojení: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® 5.3 *
Baterie a napájení: 3článková, 41Wh (integrovaná), Adaptér 65W AC 4,5mm *
Barva: Černá (Carbon Black)
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: ,
Podsvícená ,klávesniceČeská/Slovenská ,
+ numerická klávesnice *
Smart Card Reader s NFC: ne *
Čtečka otisku prstu: Ano *
Thunderbolt 4: ne *
vPro: ne *
Ethernetový port RJ-45: ne *
WWAN: Ne
Konektivita *1x ,USB 2.0 Type-A *1x ,USB 3.2 Gen 1 Type-A *1x ,USB 3.2 Gen 1 Type-C (Data Only) *1x Global headset jack *1x ,HDMI 1.4 *1x ,4.5mm barrel power delivery *1x ,SD Card reader
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 16,96 - 18,99 mm, Šířka: 358,5 mm, Hloubka: 235,56 mm *
Hmotnost: cca 1,62 kg
Záruka ,3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184978030 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Dell Pro 15 Essential |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Nie |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Úhlopříčka ("): | 15,6 |
| Barva: | Černá |
| Model: | PV15250 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,3 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | 4.5 mm |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 18,99 |
| Šířka (mm): | 358,5 |
| Hloubka (mm): | 235,56 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Přesný model CPU: | i5-1334U |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 41 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
