Dell Pro/QCM1250/Micro/i5-14500T/16GB/512GB/UHD 770/W11P/3RNBD
Kód: 2W7D1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Micro Desktop QCM1250Technické parametry *
Procesor: Intel® Core™ i5 14500T (14 cores, up to 4.8GHz) *
Paměť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty SODIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Win 11 Pro MUI *
Kapacita disku: 512GB SSD *
Grafická karta: Intel UHD Graphics *
Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card, internal antenna *
Barva: Černá *
Zdroj: 90 Watt A/C Adapter
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black *
vPro: No vPro® support
Konektivita Vpředu: *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® port *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *1x headset (headphone and microphone combo) port Vzadu: *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with SmartPower On *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *1x DisplayPort™ 1.4a *1x HDMI 2.1 port *1x RJ45 (10/100/1000 Mbps) Ethernet port *1x sériový port a port PS2 využívající kabel ventilátoru (volitelné) *1x volitelný port (HDMI 2.1 / DisplayPort 2.1 /VGA / USB Type-C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu) - možný pouze při individuální konfiguraci
Sloty *1x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card *2x M.2 2230/2280 slots for solid-state drive
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 182,00 mm, Šířka: 36,00 mm, Hloubka: 178,00 mm *
Hmotnost: od: 1,16 - 1,40 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-micro-desktop/spd/dell-pro-qcm1250-micro#product-tab
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184936337 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Modelová řada: | Dell Pro |
| Provedení: | Micro tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | QCM1250 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,7 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Generace/řada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 90 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | i5-14500T |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
