DICOTA Eco Multi BASE 14-15.6 Red
Kód: D30920-RPET
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Eco Multi BASE 14-15.6 Červená
Ľahké puzdro na notebook s ochranným polstrovaním
Dnešné činy formujú zajtrajší svet. Preto sa v spoločnosti DICOTA venujeme vývoju riešení šetrných k životnému prostrediu, a preto všetky predmety v našich kolekciách ECO vyrábame z udržateľného recyklovaného PET. Opakovane používame až 19 PET fliaš, takže dostanete ekologický výrobok s doživotnou zárukou. Aj naše výrobky z PET majú kvalitu, vzhľad a povrchovú úpravu, ktoré poznáte a máte radi.
Kompaktné puzdro Eco Multi BASE ponúka ideálnu ochranu pre váš notebook vďaka polstrovanej priehradke na notebook. Puzdro plne chráni zariadenia od 14 do 15 rokov.6" a elastický popruh ich tiež upevňuje v priehradke. Základňa Eco Multi BASE zaručuje extra stabilitu a ochranu vďaka kovovému rámu, ako aj flexibilnú mobilitu vďaka ľahkej konštrukcii. Smartfón alebo iné menšie predmety, ako sú káble, perá alebo nabíjačky, si môžete uložiť do praktického predného vrecka, aby ste ich mali vždy po ruke. Vďaka rukovätiam sa kufor pohodlne prenáša a pomocou zabudovaného popruhu ho možno v priebehu niekoľkých sekúnd pripevniť ku kufru. Dá sa prenášať aj pomocou nastaviteľného ramenného popruhu. Eco Multi BASE je preto ideálny pre vás, ak ste vždy na cestách a chcete podporiť recykláciu PET fliaš ekologickým puzdrom.
- Vyrobené z 9 recyklovaných PET fliaš
- Polstrovaná priehradka na notebook
- Kovový rám pre dodatočnú ochranu
- Vysokokvalitné kovové prvky
- Bezpečnostný popruh na notebook
- Priehradka na dokumenty na zadnej strane
- Predné vrecko s úložným priestorom na mobilné príslušenstvo
- Pohodlná polstrovaná rukoväť
- Odnímateľný, nastaviteľný ramenný popruh
Viac informácií
| Číslo položky | D30920-RPET |
|---|---|
| Farba | červená |
| Objem v litroch | 0 |
| Materiál | 300D rPET Polyester |
| Záruka | Životnosť / 30 rokov |
| EAN | 7640186418935 |
| Max. Rozmery zariadenia (mm) | 385 x 40 x 265 mm 15.16 x 1.57 x 10.43 palcov |
| Rozmery výrobku (mm) | 415 x 65 x 295 mm 16.34 x 2.56 x 11.61 palcov |
| Hmotnosť | 0.62 kg / 1.36 libier |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 30 rokov |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 7640186418935 |
| Farba tašky: | Červená |
| Typ brašne: | Brašna přes rameno |
| Min. rozmer brašne ("): | 14 |
| Max. rozmer brašne ("): | 15,6 |
| Materiál tašky: | Recyklované PET |
| Ochrana proti nárazu brašne: | Polstrování |
| Uzamykateľnosť brašne: | Ne |
| Taška pre 7" ntb: | Ne |
| Taška pre 9" ntb: | Ne |
| Taška pre 10" ntb: | Ne |
| Taška pre 11" ntb: | Ne |
| Taška pre 12" ntb: | Ne |
| Taška pre 13" ntb: | Ne |
| Taška pre 14" ntb: | Ano |
| Taška pre 15" ntb: | Ano |
| Taška pre 16" ntb: | Ne |
| Taška pre 17" ntb: | Ne |
| Taška pre 18" ntb: | Ne |
| Vnitřní rozměr brašny - Š (mm): | 385 |
| Vnitřní rozměr brašny - V (mm): | 265 |
| Vnitřní rozměr brašny - H (mm): | 40 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
