Endorfy Armis 100 Solid
Kód: EY2A015
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Endorfy Armis 100 Solid *Ventilátor Stratus 120 PWM *Externí 5,25“ pozice *Čtečka paměťových karet *Konektory USB na přední straně *Ochrana proti neoprávněnému přístupu
Model: ENDORFY ARMIS 100 SOLID
Typy podporovaných základních desek: ATX, microATX, Mini-ITX, FlexATX
Barva: Černá
Rozměry: 423×200×388 mm
Maximální velikost chladiče CPU: 165mm
Maximální délka VGA karty: 335mm
Počet rozšiřujících slotů: * 1x 2.5/3.5 * 4x 2.5 * 1x 3.5 * 1x 5.25 externí: * 1x 5.25
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 3 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 1 (Stratus 120 PWM ventilátor - 1x zadní)
Kompatibilita radiatorů: * Přední: 1x 120, 240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: síťovaný
Přední vstupy/výstupy: *2× USB-A 3.2 Gen. 1 *1× headphones (minijack 3.5 mm) *1× microphone (minijack 3.5 mm) *1× SD/microSD card reader *1× POWER button *1× RESET button
Hmotnost: 3,59kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/armis-100-solid/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018667669 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ne |
| Šírka skrinky (mm): | 200 |
| Výška skrinky (mm): | 423 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 388 |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 2x120mm / 140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 3 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 240 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x240 |
| Značka a model: | Endorfy Armis 100 Solid |
| Max. délka grafické karty (mm): | 335 |
| Barva: | Černá |
| Předinstalované ventilátory: | 1 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
