Endorfy Arx 500 Core
Kód: EY2A016
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Endorfy Arx 500 Core Arx 500 Core je prostorná a vzdušná počítačová skříň, která se dokonale hodí pro výkonné sestavy - ať už herní, nebo profesionální. Podporuje základní desky ATX plné velikosti a pojme chladiče o délce až 360 mm. Skříň je také vybavena prachovými filtry, rychlým portem USB-C a prostorem až pro 7 ventilátorů.
Parametry Barva: černá Rozměry: (V׊×D): 486×228×429 mm Form factor: ATX, microATX, mini-ITX Maximální délka grafické karty (GPU): 350 mm Maximální výška chladiče procesoru (CPU): 179 mm Maximální délka napájecího zdroje (PSU): 300 mm Maximální počet ventilátorů: 7 Předinstalované ventilátory: 2 (1× přední Stratus 140 PWM 200–1200 ot./min, 1× zadní Stratus 140 PWM 200–1200 ot./min) Podpora radiátorů: přední – 120 / 240 / 280 / 360 mm, horní – 120 / 240 / 280 mm, zadní – 120 / 140 mm Prachové filtry: přední, horní, spodní Přední I/O panel: 1× USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s), 2× USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gb/s), 1× jack 3,5 mm (sluchátka), 1× jack 3,5 mm (mikrofon), 1× tlačítko POWER, 1× tlačítko RESET Záruka: 36 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018667966 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 228 |
| Výška skrinky (mm): | 486 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 429 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 2x120mm / 1x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x280 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Arx 500 Core |
| Max. délka grafické karty (mm): | 350 |
| Barva: | Černá |
| Předinstalované ventilátory: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
