Endorfy Regnum 400 Air
Kód: EY2A008
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Vaše komponenty právě našly domov, který si skutečně zaslouží. Regnum 400 Air je prodyšná PC skříň s bočním oknem z tvrzeného skla a prostorem až pro 8 ventilátorů (včetně 4 černých Stratus PWM, které vám pro začátek věnujeme jako dárek na kolaudaci). Jednoduše řečeno, sbalíte do ní vše, co potřebujete, abyste si vyhráli, a ještě vám zbyde místo pro případ potřeby. *Bočnice z tvrzeného skla *Dostatek vnitřního prostoru *Multi-radiator kapacita *Vzdušná a přístupná přední část *Konstrukce s vysokým průtokem vzduchu *Pohodlné provedení kabelů
Model: ENDORFY Regnum 400 Air
Typy podporovaných základních desek: ATX, microATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: Ne
Rozměry: 472×220×442mm
Maximální velikost chladiče CPU: 162mm
Maximální délka VGA karty: 370mm
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 2x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 8 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 4 (Stratus 120 PWM ventilátor - 3x přední, 1x zadní)
Kompatibilita radiatorů: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: magnetický * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: *2× USB-A *2× AUDIO JACK *1× POWER button *1× RESET/LED button
Hmotnost: 7,3kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/regnum-400-air/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666273 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 220 |
| Výška skrinky (mm): | 472 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 442 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 8 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x280 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Regnum 400 Air |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
