Endorfy Signum 300 Air
Kód: EY2A005
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Oblečte své komponenty do robustní pancéřové počítačové skříně s dostatkem prostoru pro osm ventilátorů. A připravte se na obdivné pohledy svých nejlepších kamarádů, protože při míjení vaši prosklené bočnice prostě nikdo neudrží poker face. Zvlášť když máte uvnitř nějaké PRO komponenty - například čtyři ventilátory Stratus 120 PWM, které u nás pro začátek dostanete. Zbytek je ve vašich rukou, tak se bavte! *Síťovaný přední panel *Boční strana z tvrzeného skla *8 úchytů pro ventilátory *Vyjímatelné prachové filtry *Široká kompatibilita chlazení *Pohodlné vedení kabelů *Pružné držáky HDD/SSD
Model: Endorfy Signum 300 Solid
Typy podporovaných základních desek: ATX, micro ATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: Ne
Rozměry: 413 x 216 x 447mm
Maximální velikost chladiče CPU: 161mm
Maximální délka VGA karty: 325mm (max 350mm)
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 2x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 8 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 4 (Stratus 120 PWM ventilátor - 3x přední, 1x zadní)
Kompatibilita radiatori: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: magnetický * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: * 2x USB-A * 1x Sluchátka (HD Audio) * 1x Mikrofon (HD Audio) * 1x POWER button *1x RESET button
Hmotnost: 6kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/signum-300-air/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666242 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 216 |
| Výška skrinky (mm): | 447 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 413 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 8 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Signum 300 Air |
| Max. délka grafické karty (mm): | 350 |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
