Endorfy Signum 300 ARGB
Kód: EY2A006
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Je nejvyšší čas obléknout si skafandr, protože jedna z našich oblíbených černých PC skříní se právě rozzářila nadpřirozenou září podsvícením ARGB. Na první pohled se může Signum 300 ARGB zdát malá, ale chladnou hlavou pojme vše, co potřebujete k vítězství. A dokonce ještě víc, protože - s ohledem na náročné úkoly - jsme připravili hned osm slotů pro ventilátory. Jednoduše řečeno - může foukat zima! *Síťovaný přední panel *Boční strana z tvrzeného skla *Osvětlení ARGB *8 úchytů pro ventilátory *Vyjímatelné prachové filtry *Široká kompatibilita chlazení *Pohodlné vedení kabelů *Pružné držáky HDD/SSD
Model: ENDORFY Signum 300 ARGB
Typy podporovaných základních desek: ATX, micro ATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: Ano
Rozměry: 413 x 216 x 447mm
Maximální velikost chladiče CPU: 161mm
Maximální délka VGA karty: 325mm
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 2x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 8 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 4 (Stratus 120 PWM ventilátor - 3x přední, 1x zadní)
Kompatibilita radiatori: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: magnetický * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: *2× USB-A, *1× Sluchátka (HD Audio) *1× Mikrofon (HD Audio) *1× POWER button *1× RESET/LED button
Hmotnost: 6kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/signum-300-argb/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666259 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 216 |
| Výška skrinky (mm): | 447 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 413 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 8 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Signum 300 ARGB |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
