Endorfy Signum 300 Core
Kód: EY2A004
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prostorná pevnostní PC skříň s oknem z tvrzeného skla a spoustou místa pro (mimo jiné) osm ventilátorů - včetně dvou našich oblíbených Stratus 120 PWM, které vám pro začátek nabízíme. Jednoduše řečeno, uvnitř Signum 300 Core se vaše komponenty budou konečně cítit jako v prostorném a dobře větraném domově. Někde uprostřed severního pólu. Santa Claus a sobi jsou k dispozici samostatně ,) *Síťovaný přední panel *Boční strana z tvrzeného skla *8 úchytů pro ventilátory *Vyjímatelné prachové filtry *Široká kompatibilita chlazení *Pohodlné vedení kabelů
Model: ENDORFY Signum 300 Core
Typy podporovaných základních desek: ATX, microATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry: 413 x 216 x 447mm
Maximální velikost chladiče CPU: 161
Maximální délka VGA karty: 325 až 350
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 2x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 8 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 2 (Stratus 120 PWM ventilátor - 1x přední, 1x zadní)
Kompatibilita radiatorů: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: magnetický * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: *2× USB-A *1× Headphones (HD Audio) *1× Microphone (HD Audio) *1× POWER button *1× RESET/LED button
Hmotnost: 5,7kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/signum-300-core/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666235 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 216 |
| Výška skrinky (mm): | 447 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 413 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 8 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Signum 300 Core |
| Max. délka grafické karty (mm): | 350 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
