Endorfy Signum 300 Solid
Kód: EY2A003
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Bavte se, tvořte a vyhrávejte se Signum 300 Solid. Je to černá skříňka PC, která lahodí oku a je silná jako pancíř tanku na nejvyšší úrovni (haló, ne nadarmo jsme ji nazvali „Solid“). Dovnitř se vám vejde vše, co potřebujete. Mimo jiné můžete namontovat systém chlazení, dlouhou grafickou kartu a až osm (!) ventilátorů (!!) - včetně jednoho Stratus 120 PWM, který od nás dostanete pro dobrý začátek. *Síťovaný přední panel *8 držáků ventilátorů *Vyjímatelné prachové filtry *Široká kompatibilita chlazení *Pohodlné vedení kabelů *Flexibilní držáky pevných disků
Model: Endorfy Signum 300 Solid
Typy podporovaných základních desek: ATX, mATX, mini-ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: Ne
Rozměry: 413 x 205 x 447 mm
Maximální velikost chladiče CPU: 161mm
Maximální délka VGA karty: 350mm
Počet rozšiřujících slotů: 7 *2x 2.5/3.5 *2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 8 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 1 (Stratus 120 PWM)
Kompatibilita radiatori: *Přední: 1x 120,240,360mm *Vrchní: 1x 120,240mm *Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: *Přední: magnetický *Vrchní: magnetický *Spodní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: *2x USB-A *2x AUDIO JACK *1x POWER BUTTON *1x RESET/LED BUTTON
Hmotnost: 4,95kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/signum-300-solid/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666228 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ne |
| Šírka skrinky (mm): | 205 |
| Výška skrinky (mm): | 447 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 413 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 8 |
| Značka a model: | Endorfy Signum 300 Solid |
| Max. délka grafické karty (mm): | 350 |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
