Endorfy Ventum 200 Air
Kód: EY2A002
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Zabalte komponenty do robustní pevnostní PC skříně s oknem z tvrzeného skla - Ventum 200 Air. A mimochodem, nezapomeňte se teple obléknout, protože její interiér je vzdušný jako místnost plná větrných mlýnů. Je to záměrné přirovnání, protože Ventum 200 Air pojme až 8 ventilátorů - včetně 4 (!) černých (!!) Stratus PWM (!!!), které vám pro začátek dáváme k dobru - takže se vaše komponenty nebudou přehřívat ani při náročných úlohách. *Strana z tvrzeného skla *Síťovaný přední panel *Pohodlné prachové filtry *Široká kompatibilita chlazení *Kompaktní provedení *3 úložné držáky
Model: ENDORFY Ventum 200 Air
Typy podporovaných základních desek: ATX, microATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry: 440×211×373
Maximální velikost chladiče CPU: 161
Maximální délka VGA karty: 315
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 1x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 7 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 4 (Stratus 120 PWM ventilátor - 3x přední 1x zadní)
Kompatibilita radiatorů: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: síťovaný * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: *2× USB-A *1× Headphones 3,5mm minijack *1× Microphone 3,5mm minijack *1× POWER button *1× RESET button
Hmotnost: 5,5kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/ventum-200-air/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666211 |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 216 |
| Výška skrinky (mm): | 440 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 373 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Ventum 200 Air |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
