Endorfy Ventum 200 Solid
Kód: EY2A001
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Papíry pro šéfa, přihlašovací údaje do her, fotky z večírků... Vše zabalte do kufříku Ventum 200 Solid - černé skříňky, která bezpečně uloží všechna vaše tajemství.
Model: ENDORFY Ventum 200 Solid
Typy podporovaných základních desek: ATX, microATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry: 440×211×373
Maximální velikost chladiče CPU: 161
Maximální délka VGA karty: 315
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 1x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 7 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 1 (Stratus 120 PWM ventilátor - 1x zadní)
Kompatibilita radiatorů: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: síťovaný * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: *2× USB-A *1× Headphones 3,5mm minijack *1× Microphone 3,5mm minijack *1× POWER button *1× RESET button
Hmotnost: 4,2kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/ventum-200-solid/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666204 |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ne |
| Šírka skrinky (mm): | 211 |
| Výška skrinky (mm): | 440 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 373 |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Ventum 200 Solid |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
