EVOLVEO Silens S1/Midi Tower/Transpar./Čierna
Kód: CAESILENSS1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO Silens S1, case ATX
Odhlučněná ATX midi tower. Skříň je určená pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Mimo formátu ATX je kompatibilní i s formátem Micro ATX a Mini ITX. Napájecí zdroj se umísťuje do dolní části skříně. Spodní mřížka je osazena vysouvacím prachovým filtrem. Součástí jsou dva tiché ventilátory pro lepší airflow.
Základní specifikace • 2x 3.5'' interní • 3x 2,5 '' SSD • maximální výška CPU chladiče: 160 mm • maximální délka VGA karty: 320 mm • výsuvný spodní prachový filtr pod zdrojem • kompatibilní základní desky: ATX, Micto-ATX, Mini-ITX
Přední I/O Porty a ovládání • 1 x USB 3.0 • 2 x USB 2.0 • 1 x HD audio
Ventilátory • 3 x 120 mm přední ventilátory – 1x instalovaný 120mm ventilátor • 1 x 120 mm zadní ventilátor - instalovaný 120mm ventilátor
Rozměry • H 390 x Š 200 x D 446 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595683202404 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 200 |
| Výška skrinky (mm): | 446 |
| Formát MB: | Full ATX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 390 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 4 |
| Značka a model: | EVOLVEO Silens S1 |
| Barva: | Černá |
| Předinstalované ventilátory: | 2 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
