EVOLVEO T3/Midi Tower/Transpar./Čierna
Kód: CAET3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO T3, case ATX
Počítačová skříň formátu ATX
Počítačová skříň formátu ATX určená pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Mimo formátu ATX je kompatibilní i s formátem Micro ATX. Napájecí zdroj se umísťuje do dolní části skříně a mřížka je osazena prachovým filtrem. Skříň má průhlednou bočnici.Základní specifikace • 1x 5.25'' externí • 1x 5.25'' interní • 2x 3.5'' interní • 3x 2,5 '' SSD (nebo 5x společně s 3.5'') • maximální délka VGA karty: 400 mm • maximální výška CPU chladiče: 163 mm
Rozšiřující sloty • 7x PCI slot Přední I/O Porty • 2x USB2.0 • 1x USB3.0
Ventilátory • 2x 120 mm nebo 2x 140 mm, přední • 2x 120 mm LED modrý, horní - instalovaný • 1x 120 mm LED modrý, zadní - instalovaný
Rozměry • 455 x 205 x 482 mm K produktu je možno dokoupit EVOLVEO LED ventilátory různých rozměrů a barev.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594161337966 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Otváracie krytky na 5.25' pozície: | Ne |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 205 |
| Výška skrinky (mm): | 482 |
| Formát MB: | Full ATX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 455 |
| Počet pozic 5.25" externí: | 1 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 2x120mm / 140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 5 |
| Značka a model: | EVOLVEO T3 |
| Barva: | Černá |
| Typ podsvícení: | RGB |
| Předinstalované ventilátory: | 3 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
