GENIUS myš NX-7125 Chocolate/ 1200 dpi/ bezdrátová/ Copilot/ čokoládově hnědá
Kód: 31030044401
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NX-7125
Bezdrôtová myš disponujúca optickým senzorp s rozlíšením 1200 DPI. Pripojenie k počítaču je realizované bezdrôtovo skrze miniatúrny USB-A prijímač a rozhranie 2,4 GHz. Myš je vybavená samostatným tlačidlom na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot (pouze vo Windows 11). Napájanie zabezpečuje jedna AA batéria.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Nastaviteľné DPI | Nie |
| Senzor | |
| DPI | 1200 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákom/ľavákom |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť myši | 100 x 59 x 39 mm |
| Váha myši | 57 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 4710268262558 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
