GIGABYTE LCD - 25" Gaming monitor GS25F2, IPS, 1920 x 1080 FHD, 200Hz, 1000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: GS25F2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Gigabyte GS25F2
Monitor je často podceňovaný. Pravdou je, že monitory tvoria synergický efekt a prinášajú najlepší výkon komponentov PC. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú špičkové špecifikácie a kvalitu, používatelia si môžu naozaj vychutnať špičkový výkon bez potreby extravagancie.
Uhladený vzhľad reprezentuje jednoduchosť filozofie dizajnu hernej rady GIGABYTE, robustný stojan a matná povrchová úprava vytvárajú funkčné a estetické vlastnosti, ktoré pridávajú ďalšie vlastnosti.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 24.5" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlíšenie | 1920x1080 FHD |
| Sýtosť farieb | 120% sRGB |
| Jas | 300 cm/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms GTG |
| Obnovovacia frekvencia | 200Hz |
| Spotreba | 18 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DP 1.4 1x Slúchadlový jack |
| Vlastnosti | HDR Flicker-free OSD Sidekick Aim Stabilizer Black Equalizer Crosshair Timer Smart OD |
| Nastaviteľnosť | |
| Nakláňanie | -5°~+20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 557 x 402 x 179.4 mm |
| Váha | 3.11 kg |
Čo je v balení
1x Napájací kábel
1x HDMI kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 4719331866259 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 24.5 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 200 |
| Hmotnost (kg): | 3.11 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
