GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GS27QA, SS IPS, 2560x1440 QHD, 180Hz, 1000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: GS27QA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE GS27QA
Pravdou je, že monitory tvoria synergický efekt a prinášajú najlepší výkon komponentov PC. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú špičkové špecifikácie a kvalitu, užívatelia si môžu skutočne vychutnať špičkový výkon bez nutnosti extravagancie.
Učesaný vzhľad reprezentuje jednoduchosť filozofie dizajnu hernej série GIGABYTE, robustný stojan a matný povrch vytvárajú funkčné a estetické vlastnosti, ktoré pridávajú ďalšie vlastnosti.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlíšenie | 2560x1440 QHD |
| Sýtosť farieb | 100% sRGB |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT |
| Obnovovacia frekvencia | 180Hz |
| Spotreba | 32 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DP 1.4 1x Výstup na slúchadlá |
| Vlastnosti | HDR Flicker-free OSD Sidekick Aim Stabilizer Black Equalizer Crosshair Timer |
| Nastaviteľnosť | |
| Nakláňanie | -5°~+20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 619 x 447 x 172 mm |
| Váha | 5,26 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 6.42 kg |
| EAN: | 4719331859114 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, HDR |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 2 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 180 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 5.26 |
| Energetická trieda: | F |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
