GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GS27U, SS IPS, 3840 x 2160 UHD, 160Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: GS27U
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Gigabyte GS27U
Monitor je často podceňovaný. Pravdou je, že monitory tvoria synergický efekt a prinášajú najlepší výkon komponentov PC. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú špičkové špecifikácie a kvalitu, používatelia si môžu naozaj vychutnať špičkový výkon bez nutnosti extravagancie.
Uhladený vzhľad reprezentuje jednoduchosť filozofie dizajnu hernej rady GIGABYTE, robustný stojan a matná povrchová úprava vytvárajú funkčné a estetické vlastnosti, ktoré pridávajú ďalšie vlastnosti.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlíšenie | 3840x2160 UHD |
| Sýtosť farieb | 95% DCI-P3/127% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT |
| Obnovovacia frekvencia | 160Hz |
| Spotreba | 34 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x Displayport 1.4 1x Výstup na slúchadlá |
| Vlastnosti | VESA Display HDR400 Flicker-free OSD Sidekick Aim Stabilizer Black Equalizer Crosshair Timer PiP/PbP Smart OD |
| Nastaviteľnosť | |
| Nakláňanie | -5°~+20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 614 x 447 x 172 mm |
| Váha | 5,3 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 6.83 kg |
| EAN: | 4719331860738 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 160 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 5.3 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
