GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27Q2 QD ICE, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: M27Q2 ICE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE M27Q2
Vďaka technológii Quantum Dot ponúka model M27Q2 QD farby s živosťou a širokým gamutom na úrovni OLED, ktoré sú navyše trvalo stabilné.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlíšenie | 2560x1440 QHD |
| Sýtosť farieb | 99% DCI-P3 / sRGB 150% |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms GTG |
| Obnovovacia frekvencia | 200Hz / OC 210Hz |
| Spotreba | 30 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x USB Type-C (Alternatívny režim; Vstupný port; Napájanie až 18 W) 2x USB 3.2 Výstupný port 1x USB 3.2 Vstupný port 1x Slúchadlový Jack |
| Vlastnosti | VESA Display HDR400 Flicker-Free |
| Nastaviteľnosť | |
| Otáčanie | -5°~+21° |
| Naklonenie | -15°~+15° |
| Pivot | -0°~+90° |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington zámok | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 5.91 kg |
Čo je v balení
1x DisplayPort kábel
1x USB kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| EAN: | 4719331871253 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Nastaviteľná výška |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.2 |
| USB počet: | 2 |
| USB verze: | 3.0 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 200 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 6 |
| Energetická trieda: | G |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
