GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27Q3, IPS, 2560 x 1440 QHD, 300Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: M27Q3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Gigabyte M27Q3
Herný monitor GIGABYTE je vybavený exkluzívnym stojanom, ktorý je ergonomicky navrhnutý tak, aby ponúkal široký rozsah nastavenia výšky a sklonu.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Uhol uhlopriečky | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlíšenie | 2560x1440 QHD |
| Sýtosť farieb | 95% DCI-P3 / 132% sRGB |
| Jas | 400 cm/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT |
| Obnovovacia frekvencia | 300Hz / OC 320Hz |
| Spotreba | 27 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x Displayport 1.4 1x USB typu C (alternatívny režim; upstream port; napájanie až 18 W) 2x USB 3.2 downstream porty 1x USB 3.2 upstream port 1x Jack pre slúchadlá |
| Vlastnosti | HDR VESA Display HDR400 Flicker-Free HBR3 |
| Nastaviteľnosť | |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| Náklon | -5°~+20° |
| Otáčanie | -15°~+15° |
| Pivot | -0°~+90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Áno |
| Rozmery | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,48 kg |
Čo je v balení
1x Napájací kábel
1x USB kábel
1x DP kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8.15 kg |
| EAN: | 4719331868802 |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Nastaviteľná výška |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.2 |
| USB počet: | 2 |
| USB verze: | 3.0 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 300 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 6 |
| Energetická trieda: | G |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
