GIGABYTE LCD - 32" Gaming monitor GS32QCA, Prohnutý VA 1500R, 2560x1440 QHD, 180Hz, 3500:1, 250cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: GS32QCA2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE Monitor GS32QCA
Monitor je často podceňovaný. Pravdou je, že monitory vytvárajú synergický efekt a prinášajú najlepší výkon komponentov PC. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú špičkové špecifikácie a kvalitu, užívatelia si môžu skutočne vychutnať špičkový výkon bez nutnosti extravagancie.
27“ panel VA 1500R vám ponúka zobrazenie bližšie ľudskému oku ako plochý monitor, takže sa budete cítiť viac ponorení.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Uhlopriečka | " |
| Displej | 31.5" VA 1500R |
| Rozlíšenie | 2560x1440 QHD |
| Sýtosť farieb | 120% sRGB |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 3500:1 |
| Odozva | 1ms MPRT |
| Obnovovacia frekvencia | 180Hz |
| Spotreba | 26 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x Displayport 1.4 1x Výstup na slúchadlá |
| Vlastnosti | Flicker-free HDR HBR3 |
| Nastaviteľnosť | |
| Nakláňanie | -5° ~ +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington zámok | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 709 x 497 x 238 mm |
| Váha | 5,86 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8.38 kg |
| EAN: | 4719331863531 |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 31.5 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Prohnutý |
| Výbava: | VESA |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | VA |
| Kontrast:1: | 3500 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 180 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 5.9 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
