HP 05A Black LJ Toner Cart, 2-pack, CE505D (2,300 / 2,300 pages)
Kód: CE505D
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dvojbalenie čiernych originálnych tonerových kaziet HP 05A LaserJet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Na jednu kazetu: 2300 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť na základe normy ISO/IEC 19752. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 348 x 220 x 202 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 348 x 220 x 202 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1130 x 800 x 1159 mm |
| Hmotnosť | Približne 1,7 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 2,37 kg |
| Hmotnosť palety | 150,9 kg |
| Počet na palete | 55 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 13 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 2 tonerové kazety; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.13 kg |
| EAN: | 886111645091 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
