HP 14-inch Convertible Backpack – Tote - batoh
Kód: 9C2H0AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Konvertibilný batoh HP na 14-palcový notebook
Parametre
| Názov produktu | Konvertibilný batoh HP na 14-palcový notebook |
|---|---|
| Číslo produktu | 9C2H0AA |
| Hardvérová kompatibilita | Hodí sa pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou do 14,1" |
| Prehľad | Či už cestujete za prácou alebo zábavou, majte svoje technológie pri sebe vďaka funkčnému a ľahkému batohu, ktorý zodpovedá vášmu štýlu a účelu cesty. Premeňte ho z batoha na 14-palcový notebook[1] na tašku, skladaciu tašku alebo kabelku, aby ste si ho mohli vziať so sebou bez ohľadu na to, čo robíte alebo kam idete. |
| Farba | Čierna; Hnedosivá |
| Rozmery (š x h x v) | 350 x 130 x 420 mm |
| Hmotnosť | 770 g |
| Teža paketa | 830 g |
| Záruka | Trojročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | Batoh; Odnímateľné popruhy |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Hodí sa pre väčšinu notebookov s veľkosťou do 14 palcov. |
| Poznámka [02] | [2] Výpočet počtu fliaš vychádza z hmotnosti 12,7 gramu na jednu jednorazovú fľašu. Percento obsahu recyklovaného plastu je založené na definícii stanovenej v norme IEEE 1680.1-2018 EPEAT. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Den (dnů) |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 4582712407118 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
