HP 15.6" Laptop Backpack - batoh
Kód: 9W0Z7AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Batoh HP na 15,6" notebook
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Hodí sa pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou do 15,6". |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 305 x 110 x 440 mm |
| Hmotnosť | 370 g |
| Záruka | Obmedzená záruka 1 rok |
| Obsah balenia | Ruksak |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Indonézii |
| Poznámka [01] | [1] Výpočet počtu fliaš vychádza z hmotnosti 12,7 gramu na jednu jednorazovú fľašu. Percento obsahu recyklovaného plastu je založené na definícii stanovenej v norme IEEE 1680.1-2018 EPEAT. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 4582712440764 |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
