HP 301 Tri-color Ink Cart, 3 ml, CH562EE (165 pages)
Kód: CH562EE-BA3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trojfarebná originálna atramentová kazeta HP 301
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Trojfarebné |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 2,3 pl až 8,5 pl (v závislosti od režimu a rýchlosti tlače) |
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 3 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | ~150 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na rade tlačiarní HP DeskJet 2050 All-in-One - J510. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo pri testovacej metodológii HP a nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,03 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,04 kg |
| Hmotnosť palety | 173,14 kg |
| Počet na palete | 2 880 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová a atramentová kazeta a tlačové hlavy HP počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 884962894514 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
