HP 307A Cyan LJ Toner Cart, CE741A (7,300 pages)
Kód: CE741A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Azúrová originálna tonerová kazeta HP 307A LaserJet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 80 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | asi 7300 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť kombinovanej azúrovej, žltej a purpurovej na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1150 x 1000 x 1267 mm |
| Hmotnosť | Približne 1,8 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 2,62 kg |
| Hmotnosť palety | 177,4 kg |
| Počet na palete | 60 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 9 |
| Záruka | Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že sa v ňom nevyskytujú chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 884420306191 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
