HP 350 Black Ink Cart, 4,5 ml, CB335EE (200 pages)
Kód: CB335EE-BA3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna atramentová kazeta HP 350
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 15 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 4,5 mil |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Asi 200 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na zariadení HP Officejet J5780 All-in-One. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 30° C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 15 až 35° C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | od 5 do 95 % relatívnej vlhkosti |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 116 × 36 × 115 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 116 x 36 x 115 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 200 x 800 x 1 128 mm |
| Hmotnosť | 0,034 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,052 kg |
| Hmotnosť palety | 189,83 kg |
| Počet na palete | 2880 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 808736844567 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
