HP 405 Multi-Device Wired Backlit Keyboard CZ/SK
Kód: 7N7C1AA-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Podsvietená káblová klávesnica HP 405 pre viacero zariadení
Parametre
| Minimálne požiadavky na systém | Port USB Type-A |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 376 x 153 x 19 mm |
| Hmotnosť | 680 g |
| Záruka | Štandardná ročná obmedzená záruka HP. |
| Obsah balenia | Káblová klávesnica; Hardvérový kľúč USB; Stručný návod; Záručný list; Kábel USB Type-C |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Vybrané utierky pre domácnosť možno bezpečne používať až na 1 000 čistení. Dezinfekčné postupy nájdete v pokynoch výrobcu utierok. Príručku čistenia produktov HP s utierkami testovanými spoločnosťou HP nájdete v dokumente Ako čistiť zariadenie HP https://h20195.www2.hp.com//v2GetDocument.aspx?docname=4AA7-7610ENW |
| Poznámka [02] | [2] Vyžaduje softvér HP Accessory Center (HPAC). Softvér HPAC je dostupný na bezplatné stiahnutie z obchodu Microsoft Store alebo Apple Store. |
| Poznámka [03] | [3] Percento obsahu recyklovaného plastu je založené na definícii stanovenej v norme IEEE 1680.1-2018 EPEAT. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt môže byť iný ako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informácie uvedené v tomto dokumente sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Jediné záruky, ktoré sa vzťahujú na produkty a služby HP, sú záruky uvedené v záručných dokumentoch dodaných s príslušnými produktami a službami. Žiadne informácie nemožno považovať za dodatočnú záruku. Spoločnosť HP nenesie žiadnu zodpovednosť za technické ani redakčné chyby či nedostatky v tomto dokumente. Windows je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a iných krajinách. Všetky ďalšie ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| EAN: | 197192769041 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
