HP 450 Wireless Keyboard - klávesnice CZ/SK
Kód: 4R184AA-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Programovateľná bezdrôtová klávesnica HP 450
Parametre
| Minimálne požiadavky na systém | Port USB Type-A |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilné s počítačmi s dostupným portom USB-A. |
| Rozmery (š x h x v) | 428,22 x 115,47 x 18,06 mm |
| Hmotnosť | 0,43 kg |
| Záruka | Obmedzená záruka 2 roky |
| Obsah balenia | Bezdrôtová klávesnica; Hardvérový kľúč USB; 2 batérie typu AAA; Stručná úvodná príručka; Záručný list; Karta R.E.D. (iba EMEA) |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Vyžaduje softvér HP Accessory Center (HPAC). Softvér HPAC je dostupný na bezplatné stiahnutie z obchodu Microsoft Store alebo Apple Store. |
| Poznámka [02] | [2] Percento obsahu recyklovaného plastu je založené na definícii stanovenej v norme IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Klávesnica obsahuje 62 % recyklovaných plastov od spotrebiteľov. |
| Poznámka [03] | [3] Vybrané utierky pre domácnosť možno bezpečne používať až na 1 000 čistení programovateľnej bezdrôtovej klávesnice HP 450. Dezinfekčné postupy nájdete v pokynoch výrobcu utierok. Príručku čistenia produktov HP s utierkami testovanými spoločnosťou HP nájdete v dokumente Ako dezinfikovať zariadenie HP (http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-7610ENW). |
| Poznámka [04] | [4] Výdrž batérie je odhad a líši sa v závislosti od mnohých faktorov vrátane počtu hodín aktívneho používania, nečinnosti a spánku, počtu spustených aplikácií, podmienok prostredia a používaných funkcií; skutočná životnosť batérie sa líši v závislosti od používania a podmienok prostredia. Maximálna kapacita batérie sa časom a používaním prirodzene znižuje. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt môže byť iný ako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informácie uvedené v tomto dokumente sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Jediné záruky, ktoré sa vzťahujú na produkty a služby HP, sú záruky uvedené v záručných dokumentoch dodaných s príslušnými produktami a službami. Žiadne informácie nemožno považovať za dodatočnú záruku. Spoločnosť HP nenesie žiadnu zodpovednosť za technické ani redakčné chyby či nedostatky v tomto dokumente. Windows je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a iných krajinách. Všetky ďalšie ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| EAN: | 196188162606 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
