HP/532sf/31,5''/VA/FHD/100Hz/7ms/Blck-Slvr/2R
Kód: 94F50E9-ABB
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Úhlopříčka displeje: 80 cm (31,5")Úprava panelu:
Matný VA displej
Antireflexní filtr
Edge-lit podsvícení
Flicker Free
Low Blue Light
Rozlišení: 1 920 × 1 080 (Full HD)
Pozorovací úhel: 178° vodorovně 178° svisle
Jas: 300 cd/m2
Kontrastní poměr: 3 000 : 1 statický 10 000 000 : 1 dynamický
Doba odezvy: 7 ms (šedá - šedá) s funkcí Overdrive
Barevný gamut: 99% sRGB
Bitová hloubka panelu: 8 bitů (True 8 bit)
Rozteč bodů: 0,36 × 0,36 mm
Poměr stran: 16 : 9
Vertikální frekvence snímání: 48 až 100 Hz
Horizontální frekvence snímání: 30 až 113 kHz
Video vstupy:
2× HDMI 1.4 (s podporou HDCP)
1× VGA
Nastavitelný úhel monitoru:
Náklon: -5 až +25°
Podpora VESA držáku: Ne
Rozměry produktu (š x h x v):
71,03 × 21,66 × 49,48 cm (s podstavcem)
71,03 × 4,02 × 41,46 cm (bez podstavce)
Hmotnost produktu: 5,1 kg (s podstavcem)
Spotřeba energie: 30,4 W (maximální), 24,6 W (typická), 0,5 W (pohotovostní režim)
Požadavky na napájení: Vstupní napětí: 100 až 240 V
Co je obsaženo v krabici:
Monitor
HDMI kabel
Napájecí kabel
2 roky pro spotřebitele ( 1 rok IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.6 kg |
| EAN: | 197498945118 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Externá |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozostup bodov (mm): | 0,36 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 710,3 x 414,6 x 40,2 |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 300 |
| Hmotnost (kg): | 5,1 |
| Barva: | Černo-stříbrná |
| Rozlišení (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 1920 |
| Počet pixelov na výšku: | 1080 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 31,5 |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Model: | 532sf |
| Doba odezvy (ms): | 7 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 100 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| DP počet: | 0 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 25 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | HP |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
