HP 651 Black Original Ink Advantage Cartridge, C2P10AE (600 pages)
Kód: C2P10AE-BHK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna atramentová kazeta HP 651 Ink Advantage
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 12 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Asi 600 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované v multifunkčnom zariadení HP DeskJet Ink Advantage 5645. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Hmotnosť | 0,04 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,06 kg |
| Hmotnosť palety | 211,04 kg |
| Počet na palete | 2 880 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 889296160816 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
