HP 731 DesignJet Printhead
Kód: P2V27A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP 731 DesignJet Printhead
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Cyan, magenta, yellow, gray, photo black, matte black (2 colours per printhead) |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Dye-based (cyan, magenta, yellow, grey, photo black); Pigment-based (matte black) |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 5 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 016 x 1 219 x 1 318 mm |
| Hmotnosť | 0,08 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,11 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,24 lb |
| Hmotnosť palety | 255.68 kg |
| Počet na palete | 1920 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Tlač. hlava |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre veľkoformátovú tlač |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 190781037712 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
