HP 738 130-ml Black DesignJet Ink Cartridge
Kód: 498N4A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP 738 130-ml Black DesignJet Ink Cartridge
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 130 ml |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 202 x 129 x 40 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 7.95 x 5.08 x 1.57 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 202 x 129 x 40 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1219 x 1016 x 1501 mm |
| Rozmery palety | 47.99 x 40 x 59.1 in |
| Hmotnosť | Približne 205 g |
| Hmotnosť balenia | Približne 245 g |
| Hmotnosť balenia | ~0.54 lb |
| Hmotnosť palety | ~453.4 kg |
| Hmotnosť palety | ~999.7 lb |
| Počet na palete | 1680 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 196068358853 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
