HP 761 Maintenance Cart, CH649A
Kód: CH649A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kazeta na údržbu HP 761 Designjet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 20 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60° C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 8 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 1000 x 1565 mm |
| Hmotnosť | 0,88 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,04 kg |
| Hmotnosť palety | 300 kg |
| Počet na palete | 256 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Kazeta pre údržbu |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre veľkoformátovú tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| EAN: | 885631448342 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
