HP 90A Black LJ Toner Cart, CE390A (10,000 pages)
Kód: CE390A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna tonerová kazeta HP 90A LaserJet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 10000 strán |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 391 x 193 x 300 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 391 x 193 x 300 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1173 x 965 x 1044 mm |
| Hmotnosť | Približne 1,71 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 2,47 kg |
| Hmotnosť palety | 131,7 kg |
| Počet na palete | 45 |
| Počet vrstiev na palete | 3 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 12 |
| Záruka | Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že sa v ňom nevyskytujú chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.44 kg |
| EAN: | 884962517758 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
