HP 912XL High Yield Black Original Ink Cartridge (720 pages)
Kód: 3YL84AE-BGY
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna čierna atramentová kazeta HP 912XL s vysokou výťažnosťou
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 18,0 ml |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | ~720 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na tlačiarni HP OfficeJet 8010. Priemerná hodnota vychádza z normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metódy HP a metódy nepretržitej tlače. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 106 x 44 x 115 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 106 x 44 x 115 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Hmotnosť | 0,06 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,08 kg |
| Hmotnosť palety | 130,04 kg |
| Počet na palete | 1260 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 192545866989 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
