HP 932 Black Ink Cart, 8,5 ml, CN057AE (400 pages)
Kód: CN057AE-BGY
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna atramentová kazeta HP 932
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 12 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 8,5 ml |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Asi 400 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na multifunkčnej tlačiarni HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 94 x 126 x 24 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 94 x 126 x 24 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 200 x 800 x 1702 mm |
| Hmotnosť | 0,03 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,05 kg |
| Hmotnosť palety | 344 kg |
| Počet na palete | 6 000 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 886111749058 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
