HP 951 Yellow Original Ink Cart, CN052AE (700 pages)
Kód: CN052AE-BGY
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Žltá originálna atramentová kazeta HP 951
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Žltá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 7 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 10 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | Asi 700 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na zariadení HP OfficeJet Pro 8600 e-All-in-One. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo metodiky testovania HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 801 x 1200 x 1234 mm |
| Hmotnosť | 0,04 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,07 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,12 libry |
| Hmotnosť palety | 274 kg |
| Počet na palete | 4200 |
| Počet vrstiev na palete | 7 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 12 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 888182554197 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
