HP 953 Cyan Original Ink Cartridge (700 pages)
Kód: F6U12AE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna azúrová atramentová kazeta HP 953
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 7 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 8,5 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | Približne 630 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované v tlačiarňach radu HP OfficeJet Pro 8700. Približná priemerná zlúčená výťažnosť azúrovej, purpurovej a žltej farby podľa normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 800 x 1200 x 924 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,036 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,049 kg |
| Hmotnosť palety | 181 kg |
| Počet na palete | 3000 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová a atramentová kazeta a tlačové hlavy HP počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 725184103988 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
