HP 963 Cyan Original Ink Cartridge (700 pages)
Kód: 3JA23AE2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna azúrová atramentová kazeta HP 963
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 9,5 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 700 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na tlačiarni HP OfficeJet Pro 9020. Priemerná zlúčená (azúrová/purpurová/žltá farba) výťažnosť podľa normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metódy HP pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 114 x 25 x 126 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 114 x 25 x 126 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 800 x 1 200 x 1 702 mm |
| Hmotnosť | 0,04 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,05 kg |
| Hmotnosť palety | 381,2 kg |
| Počet na palete | 6 000 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 192545866347 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
