HP 991X High Yield Black Original PageWide Cartridge (M0K02AE) (20,000 pages)
Kód: M0K02AE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna čierna kazeta HP 991X PageWide s vysokou výťažnosťou
Parametre
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 20 000 strán |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Rady tlačiarní HP PageWide Pro 755, HP PageWide Pro 772, HP PageWide Pro 777 |
| Rozmery (š x h x v) | 217,2 x 48,2 x 99,2 mm |
| Hmotnosť | 0,67 kg |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 375 ml |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Záruka | Počas záručnej doby zaručujeme, že originálne kazety a tlačové hlavy HP PageWide neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 190780843642 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
