HP Every day 16 Odyssey Gray Laptop Backpack
Kód: A08KLUT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Batoh na 16" notebook HP Everyday
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou do 16" |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 310 x 155 x 440 mm |
| Hmotnosť | 570 g |
| Záruka | Trojročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | Ruksak |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Indonézii |
| Poznámka [01] | [1] Vhodný pre väčšinu notebook s uhlopriečkou do 16 palcov. |
| Poznámka [02] | [2] Výsledky testovania HP Total Test Process nie sú zárukou budúceho výkonu v daných testovacích podmienkach. Poškodenie v podmienkach testovania HP Total Test Process alebo akékoľvek neúmyselné poškodenie vyžaduje voliteľný balík HP Accidental Damage Protection Care Pack. |
| Poznámka [03] | [3] Výpočet počtu fliaš vychádza z hmotnosti 12,7 gramu na jednu jednorazovú fľašu. Percento obsahu recyklovaného plastu založené na definícii IEEE 1680.1-2018 EPEAT. |
| Poznámka [04] | Certifikát Forest Stewardship Council (FSC) znamená, že obalový materiál pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, čo je prínosom pre životné prostredie. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 198122955565 |
| Farba: | Šedá |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
