HP myš - 695 Rechargeable Wireless Mouse, BT
Kód: 8F1Y4AA-ABB
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
Parametre
| Názov produktu | HP 695 Rechargeable Wireless Mouse |
|---|---|
| Číslo produktu | 8F1Y4AA |
| Prehľad | Pracujte kdekoľvek a nabíjajte pohodlnú, no zároveň prenosnú myš Bluetooth akokoľvek. Minimalizujte neporiadok s nabíjačkami vďaka bezdrôtovému nabíjaniu Qi[2] a dlhej výdrži batérie. Využívate aj okamžité a bezproblémové pripojenie až k trom zariadeniam a jednoduché prispôsobenie pomocou šiestich programovateľných tlačidiel[1]. |
| Farba | Čierna |
| Typ batérie | Nabíjateľná lítium-iónová |
| Výdrž batérie | Až 4 mesiacov |
| Rozmery (š x h x v) | 108.6 x 61.6 x 38.3 mm |
| Hmotnosť | 88,7 g |
| Teža paketa | 179 g |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Minimálne požiadavky na systém | Bluetooth |
| Záruka | Štandardná ročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | Bezdrôtová myš; Nabíjací kábel USB Type-C; Stručná úvodná príručka; Záručný list; Karta RTF R.E.D |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Vyžaduje softvér HP Accessory Center (HPAC). Softvér HPAC je dostupný na bezplatné stiahnutie z obchodu Microsoft Store alebo Apple Store. |
| Poznámka [02] | [2] Bezdrôtová nabíjacia podložka Qi nie je súčasťou dodávky. |
| Poznámka [03] | [3] Battery life is an estimate and varies depending on many factors, including number of active, idle and asleep hours of use, number of applications running, environmental conditions and features used; actual battery life will vary with usage and environmental condition. The maximum capacity of battery will naturally decrease with time and usage. |
| Poznámka [04] | [4] Funkčnosť môže ovplyvniť sklenený povrch. |
| Poznámka [05] | [5] Percento obsahu recyklovaného plastu je založené na definícii stanovenej v norme IEEE 1680.1-2018 EPEAT. |
| Poznámka [06] | [6] Recyklačné zariadenia nie sú dostupné vo všetkých lokalitách. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt môže byť iný ako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informácie uvedené v tomto dokumente sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Jediné záruky, ktoré sa vzťahujú na produkty a služby HP, sú záruky uvedené v záručných dokumentoch dodaných s príslušnými produktami a službami. Žiadne informácie nemožno považovať za dodatočnú záruku. Spoločnosť HP nenesie žiadnu zodpovednosť za technické ani redakčné chyby či nedostatky v tomto dokumente. Windows je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a iných krajinách. Všetky ďalšie ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 196786418884 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová Wi-Fi |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
