HP NTB ProBook 4 G1ah 16" R5-230U WUXGA 300FHD, 1x16GB,1GTB, FPS,WiFi7E, BT, backlit keyb, Win11Pro EDU, 3y ons
Kód: CP3Y0ES-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.66 kg |
| EAN: | 199764290335 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro EDU |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 5 230 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 19501 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.9 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.2 |
| TDP: | 28 |
| Grafický čip: | AMD Radeon 740M |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, LAN |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
