HP Pro/400 G9/Tower/i3-13100/8GB/512GB SSD/UHD 730/W11P/3RNBD
Kód: 99P03ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Operační systém: Windows 11 ProProcesor: Intel® Core™ i3-13100 (základní frekvence 3,4 GHz, max. 4,3GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 12MB mezipaměti L3, 4 jádra, 8 vláken)
Paměť: 8GB paměť DDR4-3200 RAM (1x 8GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Pozice pro interní jednotku: dvě jednotky HDD 3,5"
Optická jednotka: Ne
Grafická karta: integrována grafika Intel UHD
Audio: kodek Realtek ALC3252
Síť: Intel® I219LM GbE LOM
Bezdrátová komunikace
WLAN: Ne
Bluetooth®: Ne
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: Ano
Správa zabezpečení: podpora visacích zámků na šasi a lankových zámků, integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Čtečka paměťových karet: Ne
Napájení: 260W Active plus Platinum
Přední porty:
1x konektor pro sluchátka/mikrofon
1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
Zadní porty:
1x zvukový výstup
1x napájecí konektor
1x RJ-45
1x HDMI 1.4b
3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s
1x DisplayPort™ 1.4
2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480Mb/s
Rozšiřující sloty:
1x M.2 2230
1x M.2 2280
1x PCIe x1
1x PCI
1x PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 15,5 x 30,8 x 33,7cm
Hmotnost: 5,31kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 6.86 kg |
| EAN: | 197961553369 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Zdroj: | 260 W |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Modelová řada: | HP Pro |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | možnost mechanického zamčení skříně zámkem |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Paměť - velikost (GB): | 8GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 3200 MHz |
| Model: | 400 G9 |
| Operační paměť přesná (GB): | 8GB (1x 8GB) |
| Počet jader CPU: | 4 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| USB 2.0 (přední): | 0 ks |
| USB 3.x (přední): | 3 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 ks |
| USB 2.0 (zadní): | 2 ks |
| USB 3.x (zadní): | 3 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 ks |
| Počet slotov RAM: | 2 ks |
| HDMI (počet): | 1 ks |
| DP (počet): | 1 ks |
| DVI (počet): | 0 ks |
| VGA (počet): | 0 ks |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| PS/2 (zadný): | 0 ks |
| Generácia CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Sériový port (počet): | 0 ks |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 ks |
| eSATA: | Ne |
| FireWire (IEEE): | Ne |
| mini/micro HDMI (počet): | 0 ks |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky NBD |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | i3-13100 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 ks |
| Počet LAN portov: | 1x |
| Modelový rad GPU: | Intel UHD Graphics 730 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
