HP ProOne/440 G9/23,8''/FHD/i5-13500T/8GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/Slv-Black/3RNBD
Kód: 997M1ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Instalovaný operační systémWindows 11 Pro 64-bitProcesorIntel® Core™ i5-13500T (až 4,60 GHz, 24 MB mezipaměti, 14 jader)
Raptor Lake
Čipová sadaIntel® Q670
Základní deskaBoggle24
Paměť8 GB DDR4 3200 MHz (1× 8 GB)
Paměťové sloty2 SODIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotkaneobsahuje
Čtečka paměťových karetneobsahuje
Pozice interních jednotek2× M.2 SSD 2280 (1× obsazená)
Funkce systému
Grafická kartaIntel® UHD 770
Typ monitoruAntireflexní nedotykový IPS displej s úhlopříčkou 60,45 cm (23,8"), WLED podsvícením a Full HD rozlišením (1920 × 1080)
250 nits (cd/m2), 72% NTSC
Low Blue Light
ZvukIntegrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
2× reproduktor 2 W
Web kamera5 MP výsuvná webová kamera s integrovanými duálními digitálními mikrofony, maximální rozlišení 2 592 × 1 944
Síťové rozhraníIntegrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Bezdrátová WiFi karta Realtek 8852BE WiFi 6 ax (2x2) s Bluetooth 5.3
Porty a konektory1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
2× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory1× DisplayPort 1.4
1× HDMI 1.4 - vstup
Rozšiřující sloty1× M.2 2230 (obsazený - WiFi karta)
1× M.2 2280 pro SSD disk (obsazený)
KlávesniceUSB klávesnice HP 125
MyšUSB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v)53,93 × 22,5 × 37,9 ~ 50,9 cm
Hmotnost produktu7,7 kg
ProvedeníMultifunkční zařízení
Nastavení polohyNáklon: - 5 až + 20°
Výškově nastavitelný stojan (130 mm)
Požadavky na napájeníExterní 120 W zdroj s účinností až 89%
Záruka3 roky na místě ( 3 roky na místě IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 0197961553673 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Typ obrazovky: | LCD IPS |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zdroj: | 120 W |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | AE22034001 |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Modelová řada: | HP ProOne |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Počet USB portů (celkem): | 6 |
| Paměť - velikost (GB): | 8GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 3200 MHz |
| Disk - celková velikost (GB): | 512 |
| Model: | 440 G9 |
| Operační paměť přesná (GB): | 8GB (1x 8GB) |
| Úhlopříčka přesná ("): | 23,8 |
| Uhlopriečka: | 22" až 24" |
| Rozlišení (šxv): | 1920 x 1080 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,6 |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| USB 2.0 (přední): | 0 ks |
| USB 3.x (přední): | 1 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 ks |
| USB 2.0 (zadní): | 0 ks |
| USB 3.x (zadní): | 4 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 ks |
| HDMI (počet): | 1 ks |
| DP (počet): | 1 ks |
| DVI (počet): | 0 ks |
| VGA (počet): | 0 ks |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| PS/2 (zadný): | 0 ks |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| Sériový port (počet): | 0 ks |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 ks |
| eSATA: | Ne |
| FireWire (IEEE): | Ne |
| mini/micro HDMI (počet): | 0 ks |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky NBD |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Barva: | Stříbrná-Černá |
| Přesný model CPU: | i5-13500T |
| Modelový rad GPU: | Intel UHD Graphics 770 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
