HP Renew Executive 14.1 Laptop Sleeve Case
Kód: 6B8Y3AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
14" puzdro na notebook HP Renew Executive
Parametre
| Názov produktu | 14" puzdro na notebook HP Renew Executive |
|---|---|
| Číslo produktu | 6B8Y3AA |
| Hardvérová kompatibilita | Hodí sa pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou 14,1". |
| Prehľad | Špičkovému dizajnu a vysokokvalitným materiálom sme dali úplne novú podobu. Puzdro na notebook je vyrobené vo funkčnom štýle a vyhovuje vašim pracovným alebo životným potrebám s miestom a vreckami na všetko potrebné. Majte dôležité veci pri sebe a dodržujte záväzok voči planéte pomocou vonkajšieho materiálu obsahujúceho 100 % recyklovaných plastov[1]. |
| Farba | Čierna |
| Rozmery (š x h x v) | 250 x 35 x 360 mm |
| Hmotnosť | 0,51 kg |
| Teža paketa | 0,55 kg |
| Záruka | Obmedzená záruka 1 rok |
| Obsah balenia | Dokumentácia; Puzdro |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Vonkajší materiál obsahuje 100 % recyklovaného PET pred pridaním farbiva, čo zodpovedá štyrom 0,5-litrovým recyklovaným plastovým fľašiam na vodu. |
| Poznámka [02] | [2] Dezinfekčný sprej Lysol typu C (registračné číslo EPA 777-54-AA) možno použiť na čistenie 14,1-palcového puzdra na notebook HP Renew Executive až 50-krát. Prečítajte si pokyny na používanie od spoločnosti Lysol. |
| Poznámka [03] | [3] Sledovacie zariadenie nie je súčasťou dodávky. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| EAN: | 4573595784977 |
| Farba: | Šedá |
| Typ: | Taška |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
