HP Travel Plus 22L 16 Laptop Bag (case)
Kód: A2CE1AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Travel Plus 22L 16-inch Laptop Bag
Parametre
| Názov produktu | HP Travel Plus 22L 16-inch Laptop Bag |
|---|---|
| Číslo produktu | A2CE1AA |
| Hardvérová kompatibilita | Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou do 16" |
| Prehľad | Zjednodušte si cestu s batohom, ktorý spĺňa všetky vaše cestovné potreby. Tento odolný a dômyselne navrhnutý batoh vám pomôže mať svoje veci na poriadku – od zbalenia cez cestovanie až po vybalenie. Viacero priehradiek umožňuje ľahký prístup pre kontroly na letiskách. |
| Farba | Modrý grafit |
| Rozmery (š x h x v) | 410 x 150 x 300 mm |
| Hmotnosť | Vyhovuje norme IEEE802.3-2005 (článok 40) pre fyzické pripojenie médií; |
| Teža paketa | 920 g |
| Záruka | Trojročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | Taška; Odnímateľné popruhy |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou do 16 palcov. |
| Poznámka [02] | [2] Dodávateľ testoval odolnosť voči vode pri vonkajšom povlaku látky. |
| Poznámka [03] | [3] Vzťahuje sa na zips na priehradke na notebook. Zámok sa predáva samostatne. |
| Poznámka [04] | [4] Recyklovaný plast je vyjadrený ako percento z celkovej hmotnosti plastu. Recyklovaný materiál od spotrebiteľov vychádza z definície uvedenej v norme EPEAT pre počítače a norme IEEE 1680.1-2018. Výpočet vychádza z hmotnosti v gramoch na produkt (12,7 gramu na 0,5-litrovú "jednorazovú" fľašu na vodu) vynásobenej predpokladaným objemom zásielok/12,7 gramu. |
| Poznámka [05] | [5] Certifikát Forest Stewardship Council (FSC) znamená, že všetky súčasti pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, čo je prínosom pre životné prostredie. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| EAN: | 4582712466573 |
| Farba: | Šedá |
| Typ: | Taška |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
