HP USB-C na USB 3.0 Adaptér
Kód: N2Z63AA-AC3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adaptér HP USB-C – USB 3.0
Parametre
| Minimálne požiadavky na systém | USB Type-C s rozhraním DisplayPort™ v alternatívnom režime |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Presné informácie o kompatibilite nájdete v príručke produktu Stručné technické údaje. |
| Rozmery (š x h x v) | 14,09 cm |
| Hmotnosť | 1,18 kg |
| Záruka | Jednoročná obmedzená záruka s výmenou súčastí. |
| Obsah balenia | Adaptér HP USB-C™ – USB 3.0; Dokumentácia |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Redukcie a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4514953921009 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Adaptér, Redukce |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
